Zprava je to s REGENERACE - Přirozená cesta ke zdraví a poznání

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

REGENERACE ROZSVÍTILA LUCERNU

Regenerace rozsvítila Lucernu

Časopis REGENERACE se od svého založení v roce 1993 stal uznávanou autoritou ve svém oboru. Přináší nejen zajímavé a nevšední informace, ale i neotřelé pohledy odborníků na svět kolem nás. Slavnostním programem k 15. výročí našeho měsíčníku v pražské Lucerně provázeli 16. listopadu Jiří Kuchař a Milan Calábek. O hudební produkci se postaral Hradišťan v čele s Jiřím Pavlicou a zaplněný Velký sál se s populárním souborem jen nerad loučil.

Během desetihodinového maratonu vystoupili přední odborníci, čeští i zahraniční, kteří se pravidelně objevují na stránkách REGENERACE. Ve čtyřech tematických blocích Svět léčivých bylin, Tajemství Lidské duše, Poselství Matky Země a Svět šamanů se představili například známý bylinář Pavel Váňa, psycholožka Jitka Vodňanská, dokumentarista Jan Boněk, propagátor celostní medicíny Josef Jonáš a mnohé další zajímavé osobnosti. Ze zahraničních hostů vystoupili Michaela Merten a Eckhard Weber z Německa, z Velké Británie přijel Benjamin Kuras, spisovatel, dramatik a publicista českého původu. Krátké přednášky doplnila speciální audiovizuální projekce pražského výtvarníka a galeristy Zdeňka Hajného. Do Lucerny se dostavili příznivci REGENERACE ze všech koutů České republiky i Slovenska.

Fotoreportáž


Na počátku byl prázdný Velký sál Lucerny. Bylo 9 hodin ráno...


Všechno je zapotřebí připravit, zkontrolovat a seznámit se s prostorem, kde moderátor Jiří Kuchař stráví neuvěřitelných deset hodin prakticky bez přestávky.


Krátce před 13. hodinou se zaplnila pasáž Lucerna prvními nedočkavými návštěvníky. Lidé skutečně přišli.


A po jedné odpoledne se již začíná sál plnit.


Míst k sezení ještě bylo dost.


Druhá půlka moderátorské dvojice Milan Calábek si v zákulisí s šéfredaktorem REGENERACE Jakubem Malinou upřesňují poslední detaily programu.


Přednášku MUDr. Davida Freje zpestřily ukázky ájurvédských masáží přímo na pódiu. Pro diváky dále od místa dění byli sličná figurantka i její cejlonský masér promítáni i na velké plátno nad jevištěm.


Inženýr Jiří Janča z Ostravy mimo jiné vzpomenul i na svého otce, uznávaného průkopníka alternativní medicíny, kterému bylinářka Zdena Brýnová ze Žirovnice dodávala celík zlatobýl.


Bezpochyby jeden z vrcholů večera. S Hradišťanem si do Lucerny přišel zazpívat i Jiří Suchý. Jeho hit Pramínek vlasů zpívalo také celé hlediště.


Benjamin Kuras a Milan Calábek odlehčili atmosféru. Publikum se dobře bavilo.


Česká rodačka Michaela Merten se na svou dvacetiminutovou přednášku připravovala s profesionálním přístupem ale i elegancí filmové hvězdy.


Tombolu s hodnotnými cenami vylosovala Lenka Kořínková pod dohledem zástupkyň státního dozoru a manažerky redakce Ivany Tesaříkové (první zleva).


Jak dokládá snímek s Milanem Calábkem zabraným od kulis, skutečně se nám podařilo Velký sál Lucerny zcela zaplnit.


Plno bylo i okolo stánků sponzorů. Zájem o knihy nakladatelství Eminent byl obrovský.


Pravidelný spolupracovník REGENERACE Václav Vokolek při své přednášce.


Tématem přednášky Eckharda Webera byla magie a krása kruhů v obilí. Překládala Hana Vejrostková.


Velký večerní koncert Hradišťanu se skutečně vydařil...


...ve stoje aplaudující publikum nechtělo hudebníky propustit a vynutilo si několik přídavků. Byl to další vrcholný zážitek pro návštěvníky i samotné účinkující.


Na Psychoenergetickou laboratoř vzpomínali v závěrečném bloku přednášek Milan Calábek, Marta Foučková, Valdemar Grešík, Renata Lopourová a Josef Schrötter.


Známí reflexní terapeuté, manželé Patakyovi, předvedli publiku několik užitečných hmatů...


...a nakonec se rozloučili mantrami při kytaře.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Semináře a přednášky REGENERACE

5. října od 19:00 hodin

Jaroslav Dušek
Jaroslav Dušek uvádí: 25 Let Regenerace

Více informací...

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival