Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria - zdraví z přírody


Nové číslo REGENERACE

KVĚTEN 2017

KVĚTEN 2017

 • upínám pozornost k životu
 • Vladimíru KAFKOVI, autorovi knihy ŽIVOT NAŽIVO, amputovali obě nohy a jeho vnitřní svět se změnil. Těžkou životní situaci zvládl a od té doby se kromě malování věnuje také lidem se smrtelnou nemocí. Rozhovor s ním připravila Pavlína BRZÁKOVÁ.

 • Kréta - ostrov, odkud pocházíme
 • V dobách, kdy vládl na Zemi bůh Kronos, Pán času, měl každý člověk, zvíře, pták, rostlina, jakákoli bytost vyměřený svůj dlouhý čas a veliký prostor. Každý měl svůj domov, ze kterého nevycházel. Neexistovaly žádné sousedské spory ani války, všeho byl pro všechny dostatek… Reportáž v duchu řeckých pověstí připravil Julius JANČÁRY.

 • Kroky ke štěstí
 • Objevte svůj vzorec myšlení, odhalíte potenciál svého štěstí. Praktické rady nabízí znalkyně technik emoční svobody a neurolingvistického programování Marta NOSKOVÁ.

 • Sto let událostí ve Fatimě
 • Když měli pastýřka Lucia Dos Santos, její druh Francisco Marto a Jacinta Marto jednoho jarního dne roku 1916 vizi mladého muže, jenž prohlásil, že je Anděl míru, netušili, že následujícího roku se jejich rodiště Fatima stane dějištěm řady zjevení Panny Marie. Výročí připravil autor knihy ZJEVENÍ MATKY BOŽÍ V TURZOVCE a náš dlouholetý autor Jiří KUCHAŘ.

 • Tuk v těle nemusí být jen nepřítel
 • Český jazyk má neuvěřitelné množství nejrůznějších pojmenování pro tukovou tkáň. Každý z nás už někdy hovořil o tom, že má sem tam nějaký ten špíček, fald či pneumatiku. Za naším „bůčkem“ se však skrývá mnohem víc, než se zdá - a co to je, přibližuje Matěj KUČERA.

Více informací...Aktuálně

Aktuální soutěž

AKTUÁLNÍ SOUTĚŽMUDr. David FREJ ukazuje v aktuálním příspěvku v REGENERACI a ve své zasvěcené knize TUČNÉ SUPERPOTRAVINY A OLEJE, že maso, sádlo a máslo samy o sobě výživovým problémem nejsou - a proč tomu tak je. Více informací najdete ZDE.Sledujte naši facebookovou stránku www.facebook.com/casopisregenerace a žádná soutěž vám neunikne.
 

Registrace k odběru newsletteru ReGeNeRaCe

Vyplňte prosím následující formulář. Tučeně označená pole jsou povinná. Registraci lze kdykoliv zrušit. Zrušení odběru novinek lze pomocí odkazu, uvedeného v každém newsletteru. Děkujeme!

Formulář odběru Newsletteru
Email:
Email kontrolní:
Nevyplnovat:
Příjmení:
Jméno:
Titul:
Titusl sc:
Firma:

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Svět podle Vladimíra RENČÍNA

Kliknutím zvětšíte obrázek

Vyhledávání

Vyhledat:  

Regenerace na Facebooku  Regenerace na Twitteru

Akce našich přátel - inzerce

Informace

 • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
 • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
 • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).
 • Nedostali jste svůj předplacený časopis včas nebo přišel poškozený? Předplatné pro Vás zajišťuje firma A.L.L. Production.
  Obraťte se na její call centrum 840 30 60 90, kde sedí zkušené operátorky, které Vám mohou okamžitě problém vyřešit. V redakci k tomu, bohužel, nemáme dost informací.

Semináře a přednášky REGENERACE

4.května 2017 v 19:00

PhDr. Patricie ANZARI, CSc.
Co je a není psychické týrání?

11.května 2017 v 19:00

MUDr. Petr Sedláček
Očkovat ANO, či NE? A proti čemu?

18.května 2017 v 19:00

Monika Stehlíková
Tvořivost a meditace v dětském světě

25.května 2017 v 19:00

MUDr. David Frej
Stravou proti zánětu

Více informací...

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival