Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria - zdraví z přírody


Nové číslo REGENERACE

LEDEN 2017

LEDEN 2017

 • Světoznámý výtvarník Jiří anderle
 • vypráví v rozhovoru s Lídou CHARVÁTOVOU o síle pozitivního myšlení a vzpomíná na svoji jedinečnou návštěvu u pátera Františka Ferdy, kam ho doprovázel Bohumil Hrabal.

 • Tuky jsou životně důležité
 • Mýty o příznivých účincích nízkotučné stravy vyvrací MUDr. David FREJ a představuje přitom svoji novou, převratnou a zasvěcenou knihu TUČNÉ SUPERPOTRAVINY A OLEJE.

 • Zbavte se nepořádku v hlavě i v prostoru
 • Několik novoročních tipů nabízí Michaela Vodenková, lektorka a poradkyně metody Clutter clearing practitioner (Zbavte se nepořádku), v zajímavém rozhovoru, který s ní připravila Věra VÁRADY.

 • LOUČENÍ SE STARÝM, VÍTÁNÍ NOVÉHO
 • Znáte ona prohlášení různých ženských časopisů, že život začíná ve třiceti? Nebo ve čtyřiceti? Pro mě začal až v padesáti a probuzení do reality nebylo nijak růžové. Obrátilo mi život vzhůru nohama a zdá se, že ještě není konec. Tak popisuje svůj restart v padesáti Renáta KIARA VARGOVÁ.

 • netradiční metody očisty
 • Nabízí autorka knihy LÉČIVÁ DOMÁC(T)NOST Vladislava JIRÁSKOVÁ.

Více informací...Z obsahu čísla

SNAŽME SE VŠE, CO JE ZÁPORNÉ, PROMĚNIT V KLADNOU HYBNOU SÍLU

Výtvarník Jiří ANDERLE se v září dožil osmdesáti let. Na jeho počest se v Obecním domě v Praze koná do 15. ledna retrospektivní výstava Panoptikum. Rozhovor s tímto předním malířem a grafikem připravila Lída CHARVÁTOVÁ. *** Strany 4-8

MÝTUS O NÍZKOTUČNÉ STRAVĚ

O tom, že tuky jsou pro lidský organismus nezbytné, protože patří mezi jeho základní živiny, vám přináší čerstvé zprávy lékař David FREJ. *** Strany 12-13

DESATERO PROTI CHŘIPCE

Skvělé tipy proti nepříjemnému onemocnění z pera bylinářky a autorky knihy o léčivé domácnosti Vladislavy Mlady JIRÁSKOVÉ. *** Strana 14

ZBAVTE SE NEPOŘÁDKU V HLAVĚ I PROSTORU

Je začátek roku a my si dáváme předsevzetí. Chceme být lepší. K tomu nám může pomoci nejen úklid "v hlavě", ale i v osobním prostoru. U astroložky Věry VÁRADY uklidila terapeutka Michaela VODENKOVÁ. *** Strany 16-17

LIDÉ VERSUS ZVÍŘATA

Velkochovy hospodářských zvířat. Sir Paul McCartney jako bojovník za zvířecí práva. Terapeutické působení zvířat. Psi, kočky a druhy energií. Témata každodenního života z průniku lidského a zvířecího světa. *** Strany 32-39

NEJVÝZNAMNĚJŠÍ KONSTELACE ROKU 2017

Dramatické události a obtížně řešitelné situace jsou v hledáčku pozornosti astrologa Richarda STŘÍBNÉHO. *** Strany 44-45

Připravujeme ROK 2017

Jeho Svatost Dalajláma

ZÁVISLOSTI A SYSTÉM ODMĚNY V MOZKU

Postřehy ze světa moderní medicíny z pera Matěje KUČERY.

LÉČENÍ JAKO TVORBA

Zkušenosti holistické léčitelky a lékařky Soni HÁJKOVÉ, zakladatelky Centra přírodní léčby a Školy přírodní léčby pro terapeuty.

DALAJLAMA A JEHO PŘÍNOS VĚDĚ

O světovém výzkumu a méně známých skutečnostech z oblasti meditace informuje lékař Petr ZACH.

MEZIGENERAČNÍ SOUŽITÍ

Výhody mezigenerační blízkosti mapuje publicistka Lída CHARVÁTOVÁ.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Editorial

Vážení a milí,

Šéfredaktor

vítám vás v novém roce. V lednovém čísle vás kromě prognózy astrologa Richarda Stříbného, který upozorňuje na dramatická úskalí nadcházejících dvanácti měsíců, čeká řada témat k zamyšlení. Symbolem roku 2017 je podle čínského astrologického kalendáře Kohout, jenž představuje bojové znamení. Zdá se, že nás celosvětově a společensky čekají nejenom zápasy o pozice, ale i boje v nás samých. Berme toto sdělení spíš jako podnět k zamyšlení nebo jako podobenství, neboť konflikty probíhají neustále. Raději v sobě udržujme rovnováhu a posilujme vnitřní mír. Věřme, že věci se dějí, protože mají nějaký řád a hlubší smysl. Vždyť můžeme záporné věci nakonec proměnit v kladnou hybnou sílu, jak říká český malíř a grafik Jiří Anderle.

V REGENERACI se začátkem nového roku věnujeme nejrůznějším očistným metodám. Jejich společným jmenovatelem je úklid v sobě, v prostoru, který obýváme a v němž jsme doma. Nové životní kroky, k nimž se odhodláváme, by měly být spojené s odvahou k životní změně.

Čas na změnu je dobrý v každém věku. Stačí chtít. Odvážná rozhodnutí učinil například sir Paul McCartney, který začal bojovat za práva zvířat, nebo bývalá zootechnička Romana Šonková, jíž na srdci leží zlepšení chovu hospodářských zvířat.

Lidský a zvířecí svět můžou ve svém prolnutí nabývat lepších podob, než je jen kus masa na talíři. Vědí to zejména ti, kdo jsou na pomoci zvířat závislí – nevidomí, lidé s nejrůznějším postižením, ale i ti, jimž zvířecí láska léčí bolavou duši.

Nezapomínejme tedy na etické chování, protože zvířata jsou také nositeli vědomí a cítí bolest stejně jako my.

Jaká slova mám použít na závěr? "Všichni jsme si rovni v tom, že usilujeme o štěstí a snažíme se překonat strast," čtu, když namátkou otevírám knihu Jeho Svatosti dalajlamy nazvanou Otevřené srdce. "A věřím, že všichni máme právo, aby se nám toto přání splnilo."

Štěstí a překonání všech strastí vám v novém roce přeje

Pavlína BRZÁKOVÁ a redakce REGENERACE

Semináře a přednášky REGENERACE

26.ledna 2017 v 19:00

PhDr. Patricie ANZARI, CSc.
Ženské a mužské krize

Čtvrtek 20. 4. - 19:00

Clemens Kuby
Clemens Kuby v Praze

Pátek 21. 4. 16:00 - 20:00

Clemens Kuby
Clemens Kuby v Praze

Sobota 22. 4. 10:00 - 18:00 (s přestávkou na oběd)

Clemens Kuby
Clemens Kuby v Praze

Neděle 23. 4. 10:00 - 18:00 (s přestávkou na oběd)

Clemens Kuby
Clemens Kuby v Praze

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Regenerace na Facebooku  Regenerace na Twitteru

Akce našich přátel - inzerce

Informace

 • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
 • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
 • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).
 • Nedostali jste svůj předplacený časopis včas nebo přišel poškozený? Předplatné pro Vás zajišťuje firma A.L.L. Production.
  Obraťte se na její call centrum 840 30 60 90, kde sedí zkušené operátorky, které Vám mohou okamžitě problém vyřešit. V redakci k tomu, bohužel, nemáme dost informací.

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival

Festival Miluj svůj život