Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria - zdraví z přírody


Nové číslo REGENERACE

ČERVEN 2016

ČERVEN 2016

 • L2 neboli zázrak na jevišti
 • Reportáž z dubnové premiéry opery L2: Brána života!, ke které napsal Jaroslav Dušek libreto na motivy knih Clemense Kubyho a hudbou doprovodil virtuóz na didgeridoo Ondřej Smeykal, připravil Jiří KUCHAŘ.

 • velký test kůže
 • Co všechno víte a nevíte o svojí kůži a příznacích jejího zdraví a nemoci, si můžete ověřit v testu Michaela SCHUBERTA a MUDR. Petra SEDLÁČKA, který připravili při příležitosti vydání nového speciálu o kůži.

 • Carl Gustav Jung
 • Červnové výročí jeho odchodu připomínáme sadou unikátních koláží a jejich příběhem, který popisuje Monika DOBRODENKOVÁ.

 • JÓGA MÍSTO FIREMNÍHO STRESU
 • Pravdivý příběh o jednom zásadním životním veletoči připravila Soňa PALETA.

 • lepek
 • Vzhledem k tomu, že mnozí lékaři odmítají názor, že krevní testy na intolerance potravin nejsou spolehlivé, a lepek doporučují všem, kdo nemají tyto testy pozitivní, spolehněte se raději na sebe, radí MUDr. David FREJ.

 • Co si šeptají květiny
 • Vladislava JIRÁSKOVÁ chodí na opuštěná místa v přírodě, zarostlé zahrady, louky i do příměstské divočiny, která zarůstá plevelem. V krajině sleduje přirozená stanoviště rostlin, jejich růst a obnovu. Pozoruje barvy a tvary, protože se pro ní všechno může stát výtvarným objektem, obrazem, kterému lze vdechnout nový život.

Více informací...Z obsahu čísla

L2 NEBOLI ZÁZRAK NA JEVIŠTI

Reportáž ze světové premiéry opery podle knihy německého režiséra Clemense KUBYHO, jejímiž duchovními otci jsou Jaroslav DUŠEK a Ondřej SMEYKAL, připravil Jiří KUCHAŘ. *** Strany 4-8

TAJEMNÁ MÍSTA PÁLAVY

Tip na výlet a příspěvek, který vás zavede až k moravsko-rakouské hranici, v podání Jana KROČI, historika a průvodce po ezoterických místech. *** Strany 12-13

CARL GUSTAV JUNG - 55 LET BEZ NĚJ A S NÍM

Inspirativní příspěvek ve slovenském jazyce, jejž doprovázejí zajímavé koláže, vás přivede k zamyšlení nad pestrostí života, plného synchronicit a souvislostí. *** Strany 14-16

RODINNÁ DOVOLENÁ

Tentokráte se ve své pravidelné rubrice zamýšlí známá psychoterapeutka Patricie ANZARI nad rodinnou dovolenou jako těžkou zkouškou kondice a vztahů. *** Strany 18-19

JÓGA MÍSTO FIREMNÍHO STRESU

Pravdivý příběh o jednom životním veletoči zaznamenala publicistka Soňa PALETA. *** Strany 22-24

SUŠENÉ MASO VÁS POSTAVÍ NA NOHY

Tip na redukční dietu a naopak pro vydatné posílení na horském výletu přináší Marcela ZLATOHLÁVKOVÁ. *** Strany 26-27

ŽENY, MUŽI A PROMĚNY ROLÍ (II)

Terapeut Roman ŽIŽLAVSKÝ o jedné záhadě moderní doby. *** Strany 52-53

Připravujeme

Biodynamické zemědělství

ZEMĚDĚLSTVÍ S NÁDECHEM MYSTIKY

Reportáž Michala ČERNÉHO z biodynamické farmy nedaleko Terezína.

STRES A ZDRAVÍ

Příspěvek o vlivu stresu na vznik různých onemocnění připravil lékař Jan ŠULA.

TIBETSKÉ MÍSY, STAVY VĚDOMÍ A TĚLA

Pojednání o vlivu zvuku na zdravotní stav lidského těla z pera lékaře Petra ZACHA.

ŽIVOT JE OHROMNÝ TRENAŽÉR

Rozhovor s režisérkou Karin BABINSKOU nejen o tom, jak jí změna stravy pomohla překonat zánětlivá onemocnění, připravila Eva PAVLATOVÁ.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Editorial

Vážení a milí čtenáři,

Šéfredaktor

vítám vás v červnu. Na úvod bych vás ráda informovala, že se náš tým se rozrostl o marketingovou specialistku Pavlu Machálkovou, a získal tak novou spřízněnou duši. V současné době chystáme také nové webové stránky, abychom vás mohli lépe informovat o našich aktivitách a mohli s vámi lépe komunikovat.

S červnovou REGENERACÍ vychází speciál s názvem Prospějte své kůži: Změňte život, v němž se lékař Petr Zach zamýšlí nad tím, že meditace je nejen prostředkem či metodou ke vstupu do spirituálního světa, ale v moderním světě i potřebou, jak se vyrovnat s náročností života.

Už za měsíc nás také čeká další číslo čtvrtletníku EXTRA. Tentokrát je hlavním tématem komunikace se stromy. Existujeme v živém světě a můžeme se na něj kdykoli naladit. Podle přírodních národů jsou stromy našimi staršími bratry a je politováníhodné, jak na to zapomínáme. Na prastaré moudrosti si vzpomeneme prostřednictvím vyprávění spisovatele a cestovatele Daniela Dedery, jihočeského šamana a bývalého lesníka Miroslava Kašpara a přírodovědkyně, pedagožky a spisovatelky Blanky Jarošíkové. Co autor, to jiný pohled a zkušenost.

Nově připravujeme rozesílání elektronického newsletteru, v němž vás budeme v krátkém předstihu informovat o zajímavostech a příspěvcích v časopisu REGENERACE, dvouměsíčních speciálů nebo čtvrtletníku EXTRA. Sledujte proto naše webové stránky www.regenerace.cz a facebookový profil, na němž se můžete zaregistrovat k pravidelnému odebírání našich novinek.

Červen plný radosti a skvělých nápadů

přeje Pavlína BRZÁKOVÁ a celá redakce

Semináře a přednášky REGENERACE

26.června.2016 v 16:30 Hotel Park Inn, Hornopolní ulice

Jaroslav Dušek
Beseda s Vladimírem Kafkou a Jaroslavem Duškem

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Regenerace na Facebooku  Regenerace na Twitteru

Akce našich přátel - inzerce

Informace

 • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
 • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
 • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).
 • Nedostali jste svůj předplacený časopis včas nebo přišel poškozený? Předplatné pro Vás zajišťuje firma A.L.L. Production.
  Obraťte se na její call centrum 840 30 60 90, kde sedí zkušené operátorky, které Vám mohou okamžitě problém vyřešit. V redakci k tomu, bohužel, nemáme dost informací.

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival