Zprava je to s REGENERACE - Přirozená cesta ke zdraví a poznání

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

ÁJURVÉDA MUDR. DAVIDA FREJE

ÁJURVÉDA MUDr. Davida Freje

Pravidelným čtenářům REGENERACE ani návštěvníkům našich oslav v Lucerně není třeba MUDr. Davida Freje příliš dlouho představovat. Je autorem několika knih o ájurvédské medicíně a v našem časopisu vede rubriku Ájurvéda - matka medicíny. Letos pro naše čtenáře přichystal také sérii praktických seminářů.

MUDr.David Frej - lékař, věnuje se ájurvédské medicíně, detoxikaci  a regeneraci organizmu, výživě.
Po ukončení studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracoval několik let jako lékař na interním oddělení.
Na stáži v Londýně se rozhodl studovat ájurvédskou medicínu, celosvětově uznaný léčebný a preventivní medicínský systém. Ájurvédu studoval v Albuquerque v Novém Mexiku u dr. Vasanta Lada, jednoho z největších ájurvédských odborníků, v Rakousku a v indické Puně na klinice ájurvédské medicíny u své učitelky, dr. Sucheta Godbole.

Ve své praxi spojil západní a východní medicínu, zabývá se léčbou nemocí a obezity, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Pořádá ozdravné detoxikační, regenerační a relaxační pobyty. Přednáší o výživě a Ájurvédě. Je hostem rozhlasových pořadů a pravidelně přispívá do časopisu Regenerace, Vitalita a dalších periodik. Překládá knihy o výživě.

Je autorem knih Ájurvédské recepty pro zdraví (nakl. EB, 2004; druhé, doplněné vydání nakl. Eminent, 2009), Detoxikace těla a mysli (Triton, 2004), Zdravé tuky Omega – tajemství dlouhověkosti Kréťanů (nakl. EB, 2004), 99 způsobů, jak zhubnout (Triton, 2006), Dietní sestra – diety ve zdraví a nemoci (Triton, 2006), Stres (Triton, 2007), Ájurvéda v praxi českého lékaře (Eminent, 2007, druhé vydání 2008).

Kurzy REGENERACE

Informace - tel.: 257 532 908, 257 532 013, Pokladna - tel.: 222 113 425, 222 113 377, nebo na adrese agentura@regenerace.cz.

Program:

ÁJURVÉDSKÁ MEDICÍNA V ŽIVOTĚ, DLOUHOVĚKOST VE ZDRAVÍ

30. – 31. 5. 2009
MUDr. David Frej
Modrá Brána, Zborovská 1, Praha 5-Anděl

Praktický výukový kurz přiblíží ájurvedské principy rovnováhy a zdraví a ukáže, jak vypadá detoxikace a regenerace podle ájurvédy. Účastníci získají teoretické, a především praktické základy diagnostiky podle pulzu a jazyka, které lze uplatnit v prevenci a léčbě. Součástí semináře je i základní přehled ájurvédských bylin, procedur a masáží.

Cena: 2290,- Kč

MÝTY A PRAVDA O VÝŽIVĚ, ZÁSADY SPRÁVNÉ STRAVY

12. – 13. 9. 2009
MUDr. David Frej
Modrá Brána, Zborovská 1, Praha 5-Anděl

Základní pravidla správné stravy a výživy podle ájurvédy a několik rozšířených mýtů o výživě jsou hlavním tématem tohoto semináře – stejně jako praktické rady, jak se obecně rozšířených omylů vyvarovat. Dozvíte se, jaká je pravda o cholesterolu, tucích, o cukru, sóji, mléce, ovoci nebo dokonce o vodě; jaký význam má středomořská strava, strava podle ájurvédské medicíny, co je to glykemický index, jaké jsou zdravé a nezdravé tuky nebo sacharidy. Součástí semináře je praktický instruktážní film.

Cena: 2290,- Kč

DETOXIKACE A REGENERACE ORGANISMU, PRAKTICKÉ TIPY A RECEPTY

14. 11. 2009
MUDr. David Frej
Modrá Brána, Zborovská 1, Praha 5-Anděl

Tento seminář nabídne unikátní možnost, jak detoxikovat a omladit organismus podle pětisetletých zkušeností ájurvédské medicíny. Naučíte se další účinné metody pročištění těla a duše a získáte praktické tipy, jak si prodloužit život, a osvojíte si způsoby, jak vhodně ovlivnit svou imunitu pomocí detoxikačních masáží a procedur.

Cena: 1290,- Kč

Více informací....

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Semináře a přednášky REGENERACE

5. října od 19:00 hodin

Jaroslav Dušek
Jaroslav Dušek uvádí: 25 Let Regenerace

Více informací...

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival