Zprava je to s 705 REGENERACE - -

Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


REGENERACE Online

POZVÁNKY - PODVEČERY S REGENERACÍ

Autor: Pavlína Brzáková

Časopis REGENERACE pro vás ve spolupráci s pražskou Městskou knihovnou připravil setkání s psychoterapeutkou PhDr. Patricií Anzari, CSc., a MUDr. Davidem Frejem. Přednášky začínají v 19:00 hodin

Přednášky se konají v Malém sále Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1, Praha 1. Vstupné je 40 Kč. Informace tel.: 257 532 908, 257 532 013, pokladna ? tel.: 222 113 425, 222 113 377.

LISTOPAD

3. 11. Vývoj sexuality v životních dekádách

Neotřelý pohled psychoterapeutky Patricie Anzari na kvalitativní změny v sexuálním životě během životní cesty. Inspirace pro překonávání sexuálních problémů, rozdílnost vývoje konzumní a tantrické sexuality u různých věkových kategorií. Citová orientace a tantra.

10. 11. Úzkosti a panické ataky

Další setkání s Patricií Anzari odhalí zdroje, podoby a možnosti přirozeného překonávání těchto stavů. Nabídne inspiraci k vhodnému chování okolí vůči pacientovi. Tématy jsou i výchovné postupy, partnerské situace, pracovní přetížení, absence životního smyslu, osamělost a závislosti jako faktory vytvářející úzkost. Přednášející nabídne možnosti obrany proti prohlubování úzkosti.

24. 11. Pravda o tucích v jídle a cholesterolová lež

Na přednášce MUDr. Davida Freje se dozvíte, že cholesterol je zdraví prospěšný. Zdravé tuky v jídle chrání před nemocemi a maso, máslo a sádlo do našeho jídelníčku patří. Více se o tajemství dlouhověkosti dozvíte v nové knize, kterou autor během večera představí.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Vyhledávání

Vyhledat:  

Keltský telegraf Online na Facebooku

Akce našich přátel - inzerce

Informace

  • Píšete redakci a žádáte odpověď? Přiložte ofrankovanou obálku se zpáteční adresou.
  • Chcete-li doporučit léčitele, obraťte se každou středu od 13:00 do 16:00 na MUDr. Petra Sedláčka a konzultantku Marii Příhodovou na tel.: 233 350 013
  • Už jste si předplatili REGENERACI? Za výtisk zaplatíte 28,50 Kč/1,43€ (43 Sk) a časopis dostanete domů tři dny po vydání. Nabízíme i rychlejší objednání prostřednictvím mobilního telefonu (viz OBJEDNÁVKA).

Semináře a přednášky REGENERACE

5. října od 19:00 hodin

Jaroslav Dušek
Jaroslav Dušek uvádí: 25 Let Regenerace

Více informací...

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival